Przewóz osób zmarłych

PRZEWÓZ osób zmarłych Szczecin

Zakład Pogrzebowy Brzeziński w Szczecinie oferuje Państwu usługę przewozu zwłok. Przewożenie osoby zmarłej wykonujemy ze wskazanego miejsca np. szpitala, domu, hospicjum lub miejsca wypadku. Gdy następuje śmierć wskutek wypadku ciało jest wpierw zabezpieczane przez prokuraturę i przewożone do zakładu medycyny sądowej. Dopiero po wykonaniu odpowiednich badań mamy możliwość odebrania osoby zmarłej i zorganizowania pogrzebu.

PROPONUJEMY PAŃSTWU TRANSPORT ZMARŁYCH:

  • PRZEWÓZ MIEJSKI – przewóz tego typu jest prowadzony całą dobę i odbywa się on z domu, szpitala lub innego miejsca zgonu do Chłodni Miejskiej. W przypadku zgonu w domu wzywamy lekarza rodzinnego lub pogotowie w celu stwierdzenia zgonu i wystawienia karty zgonu. Następnie ciało Zmarłego jest przewożone do Chłodni Miejskiej. Gdy zgon osoby bliskiej następuje w szpitalu wystarczy, że Państwo do nas zadzwonią i ustalą szczegóły odbioru osoby zmarłej. Nasza Firma upoważniona przez rodzinę Zmarłego odbiera ciało ze szpitala bez konieczności obecności najbliższych.
  • PRZEWÓZ KRAJOWY - w przypadku śmierci osoby bliskiej poza miejscem jej zamieszkania, transport zwłok na terenie całej Polski. Nasz Zakład zapewnia całodobowy transport na terenie całego kraju. Nasi pracownicy są stosownie upoważnieni oraz posiadają odpowiednie samochody, aby przewóz zwłok odbył się w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i z pełnym poszanowanie dla osoby zmarłej.
  • PRZEWÓZ MIĘDZYNARODOWY – w swojej ofercie proponujemy Państwu transport zwłok międzynarodowy na zlecenie prywatne lub instytucje. Sprowadzenie zwłok osoby zmarłej za granicą następuje za pomocą autokarawanu lub drogą lotniczą, dzięki temu przewóz jest realizowany sprawnie i szybko. W takich okolicznościach proponujemy załatwienie wszelkich formalności w urzędach krajowych i zagranicznych. Posiadamy w tej działalności bogate doświadczenie, dzięki temu możemy zapewnić, że powierzone nam zlecenie będzie przebiegało profesjonalnie i sprawnie.

Przewoz Zmarlych 1
Przewoz Zmarlych 2
Przewoz Zmarlych 3
Przewoz Zmarlych 4

przewóz zmarłych 

Konieczny transport zwłok odbywa się zawsze profesjonalnie i zgodnie z przyjętymi normami. W ciężkich chwilach związanych ze śmiercią bliskiej osoby staramy się od samego początku odciążyć Państwa, dlatego procedury przewozu osoby zmarłej załatwiamy na zlecenie bez konieczności obecności rodziny Zmarłego. Nasi doświadczeni pracownicy przewożą osobę zmarłą w sposób godny i z zachowaniem wszelkich przepisów prawa. Gwarantujemy Państwu rzetelny i sprawny transport zwłok w Szczecinie.

Zakład Pogrzebowy Brzeziński

Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, profesjonalnie i z należnym szacunkiem.

 

zaklad_pogrzebowy

ZAKŁAD POGRZEBOWY
SZCZECIN

Organizujemy uroczystości pogrzebowe
według tradycji katolickiej i w innym obrządku.

opieka_nad_grobami

Kamieniarstwo
SZCZECIN

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki
wykonane z najwyższej jakości kamienia.

opieka_nad_grobami

Opieka nad grobami
SZCZECIN

Wykonujemy opiekę nad grobami w Szczecinie
w zakresie ustalonym indywidualnie.