Nagrobki

Jakość potwierdzona tradycją

W naszej ofercie nagrobków znajda Państwo własne produkty, które powstawały pod czujnym okiem mistrza kamieniarstwa z trzydziestoletnim doświadczeniem kamieniarskim. Posiadając pokoleniowe doświadczenie w branży kamieniarskiej, jesteśmy otwarci na każde Państwa zlecenie, nie bojąc się pracy z żadnym rodzajem kamienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wyrobów gotowych, jak również możliwość zleceń indywidualnych na które jesteśmy otwarci. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań związanych z usługą, doborem odpowiedniego kamienia, wzorem lub montażem nagrobka, nasi fachowcy są gotowi by udzielić Państwu niezbędnych wskazówek.

Nasza oferta zawiera:

Decydując się na zakup nagrobka z salonu Brzeziński macie Państwo pewność, że wyrób gotowy będzie z najwyższej jakości kamienia. Dodatkowo nasza oferta zawiera wiele ciekawych propozycji, z których nasi doradcy z chęcią pomogą wybrać Państwu nagrobek odpowiedni dla bliskich, którzy odeszli. Bogata tradycja rodzinna pozwala tworzyć nam nagrobki najlepszej klasy, które przetrwają wiele pokoleń, utrwalając w kamieniu wspomnienie o bliskich.

Nagrobki wysokiej jakości

Dokładamy starań, aby każde zlecenie wykonać z najwyższą starannością i precyzją, aby w maksymalnym stopniu odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania Klientów. Nagrobki wykonane przez naszą firmę zachowują estetyczny wygląd przez długie lata. Nasze nagrobki cechują się:

  • Jakością potwierdzoną doświadczeniem
  • Oryginalną ornamentyką i wzornictwem
  • Produktami gotowymi oraz tworzonymi na zamówienie
  • Starannością wykonania

Zakład Pogrzebowy Brzeziński

Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, profesjonalnie i z należnym szacunkiem.

 

zaklad_pogrzebowy

ZAKŁAD POGRZEBOWY
SZCZECIN

Organizujemy uroczystości pogrzebowe
według tradycji katolickiej i w innym obrządku.

opieka_nad_grobami

Kamieniarstwo
SZCZECIN

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki
wykonane z najwyższej jakości kamienia.

opieka_nad_grobami

Opieka nad grobami
SZCZECIN

Wykonujemy opiekę nad grobami w Szczecinie
w zakresie ustalonym indywidualnie.