Inne Rodzaje Pogrzebów

CEREMONIA POGRZEBOWA DLA MARYNARZY

Dom Pogrzebowy Brzeziński ma w swojej ofercie możliwość zorganizowania pogrzebu dla marynarzy. Nasz kraj zezwala na chowanie osoby bliskiej poprzez zatopienie w morzu. Tego typu pochówek jest spotykany w środowisku żeglarzy i marynarzy. Zdarza, że osoby bezpośrednio związane z morzem wyrażają swoją ostatnią wolę, by miejscem ich spoczynku po śmierci był akwen morski. W ten sposób chowa się też osoby tragicznie zmarłe na morzu.

WOJSKOWA CEREMONIA POGRZEBOWA

W przypadku śmierci osoby zajmującej stanowisko wojskowe nasz Zakład organizuje stosowną do tego ceremonię pogrzebową. Przebiega ona z udziałem asysty wojskowej złożonej z żołnierzy zawodowych. Po uzgodnieniu wszystkich formalności z rodziną przystępujemy do przygotowania pochówku z ceremoniałem wojskowym. Prowadzimy pochówki wojskowe Szczecin z honorami dla zasłużonych, godnych uczczenia ich pamięci.

CEREMONIA POZA GRANICAMI KRAJU

W życiu bywa tak, że osoba nam bliska umiera poza granicami naszego kraju. Dom Pogrzebowy Brzeziński wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego też na życzenie rodziny zmarłego zorganizujemy ceremonię pogrzebową za granicą. Po ustaleniu szczegółów i dopełnieniu niezbędnych formalności pracownicy naszej Firmy są wysyłani do przygotowania ceremonii pogrzebowej na wskazane miejsce pochówku.

Zakład Pogrzebowy Brzeziński

Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, profesjonalnie i z należnym szacunkiem.

 

zaklad_pogrzebowy

ZAKŁAD POGRZEBOWY
SZCZECIN

Organizujemy uroczystości pogrzebowe
według tradycji katolickiej i w innym obrządku.

opieka_nad_grobami

Kamieniarstwo
SZCZECIN

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki
wykonane z najwyższej jakości kamienia.

opieka_nad_grobami

Opieka nad grobami
SZCZECIN

Wykonujemy opiekę nad grobami w Szczecinie
w zakresie ustalonym indywidualnie.