Zgon w szpitalu

Kiedy bliski umiera w szpitalu…

Zgonom w szpitalu zawsze towarzyszą określone formalności i procedury. O śmierci bliskiej nam osoby dowiadujemy się od lekarza osobiście lub telefonicznie. W przypadku śmierci w szpitalu sytuacja wydaje się o tyle łatwiejsza, że nie zostajemy z tym wszystkim sami. Zawsze znajdzie się ktoś kto posłuży radą i wsparciem. Być może nawet doradzi i powie co mamy robić i jak dalej postępować? Z pomocą przychodzi także nasz Zakład Pogrzebowy - Brzeziński poprzez dostarczenie Państwu cennych wskazówek i udzielenie informacji, co należy uczynić w pierwszej kolejności, kiedy umiera nam ktoś bliski w szpitalu:

Wskazówki dotyczące zgonu w szpitalu

  • należy odebrać kartę zgonu wystawioną przez lekarza udając się do szpitalnego działu statystyki
  • odebrać kartę potwierdzenia odbioru zwłok
  • z kartą zgonu oraz dowodem osobistym zmarłego należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w miejscowości, w której nastąpiła śmierć
  • odebrać akt zgonu
  • z kartą potwierdzenia odbioru ciała oraz odzieżą do ubioru osoby zmarłej należy udać się do prosektorium, które znajduje się na terenie szpitala
  • następnie należy udać się do Zakładu Pogrzebowego Brzeziński wraz z kompletem dokumentów w celu omówienia wszelkich kwestii związanych z ceremonią pogrzebową oraz jej całym przebiegiem.

Bardzo dużym ułatwieniem jest usługa naszego Zakładu Pogrzebowego Brzeziński. Oferujemy pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności już od samego początku, aż do zakończenia pochówku. Jest to duże odciążenie dla rodziny i najbliższych, którzy niekiedy są zbyt wielkim szoku, aby myśleć o załatwianiu spraw, czy o normalnym funkcjonowaniu. Z naszych kompleksowych usług korzysta już coraz większa liczba Klientów, zarówno tych, którzy utracili swoich bliskich w domu jak i tych którzy zmierzyli się ze śmiercią kogoś bliskiego w szpitalu lub w innej placówce czy też instytucji.

Zakład Pogrzebowy Brzeziński

Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, profesjonalnie i z należnym szacunkiem.

 

zaklad_pogrzebowy

ZAKŁAD POGRZEBOWY
SZCZECIN

Organizujemy uroczystości pogrzebowe
według tradycji katolickiej i w innym obrządku.

opieka_nad_grobami

Kamieniarstwo
SZCZECIN

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki
wykonane z najwyższej jakości kamienia.

opieka_nad_grobami

Opieka nad grobami
SZCZECIN

Wykonujemy opiekę nad grobami w Szczecinie
w zakresie ustalonym indywidualnie.