Pogrzeby Tradycyjne

godny Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb jest podstawowym obowiązkiem religijnym i moralnym wobec każdego zmarłego. Pogrzeb tradycyjny z trumną jest wpisany w naszą polską obyczajowość i jest to najpopularniejsza forma ostatniego pożegnania. Bliska osoba zmarła jest chowana według wyznania i zgodnie z wolą rodziny, która organizuje pogrzeb.

przebieg tradycyjnej CEREMONIi pogrzebowej:

  • Wystawienie trumny ze Zmarłym w kaplicy, gdzie rodzina i osoby najbliższe w spokoju i ciszy mogą pożegnać się z bliską osobą
  • Obrzęd żałobny w kaplicy cmentarnej - wg wyznania lub zgodnie z życzeniem rodziny Zmarłego
  • Przejście/przejazd konduktu żałobnego do miejsca złożenia trumny, odprawienie obrzędu na miejscu pochówku oraz złożenie ciała Zmarłego do grobu

Pogrzeb Tradycyjne Szczecin 1
Pogrzeb Tradycyjne Szczecin 2
Pogrzeb Tradycyjne Szczecin 3
Pogrzeb Tradycyjne Szczecin 4

POGRZEB tradycyjny W SZCZECINIE

W przypadku pogrzebu tradycyjnego rodzina Zmarłego musi wybrać w jakiej trumnie zostanie on pochowany. Firma nasza posiada szeroką ofertę trumien oraz akcesoriów funeralnych. Nasze usługi w zakresie pogrzebów tradycyjnych są kompleksowe - oferujemy również odzież żałobną, wieńce i wiązanki, akcesoria religijne, oprawę muzyczną, a nawet usługi fotografa.

Zapewniamy autokar dla gości przybyłych na pogrzeb, a przy złych warunkach pogodowych rozstawiamy namiot pogrzebowy chroniący trumnę i żałobników przed opadami. W każdym punkcie ceremonii pogrzebowej dokładamy starań, aby poziom obsługi podkreślał nasz profesjonalizm i najwyższą jakość Domu Pogrzebowego Brzeziński.

Zakład Pogrzebowy Brzeziński

Świadczymy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie, profesjonalnie i z należnym szacunkiem.

 

zaklad_pogrzebowy

ZAKŁAD POGRZEBOWY
SZCZECIN

Organizujemy uroczystości pogrzebowe
według tradycji katolickiej i w innym obrządku.

opieka_nad_grobami

Kamieniarstwo
SZCZECIN

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki
wykonane z najwyższej jakości kamienia.

opieka_nad_grobami

Opieka nad grobami
SZCZECIN

Wykonujemy opiekę nad grobami w Szczecinie
w zakresie ustalonym indywidualnie.

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.